Warsztaty

Digital Dragons Academy – serii wykładów i profesjonalnych warsztatów dotyczących tworzenia gier wideo.

Krakowski Park Technologiczny ma przyjemność zaprosić studentów Państwa Uczelni do udziału w Digital Dragons Academy – serii wykładów i profesjonalnych warsztatów dotyczących tworzenia gier wideo.

W imieniu zespołu ds. wsparcia branży gier w Krakowskim Parku Technologicznym byłbym wdzięczny za przekazanie studentom Państwa uczelni informacji na temat nowego sezonu Digital Dragons Academy. W załączniku przesyłam treść wiadomości na temat zajęć, którą można udostępnić w mediach społecznościowych wraz z grafiką.

 

Nowy sezon rozpoczynamy 5 listopada 2022 roku. Na pierwsze spotkanie pt. ,,Jak przejść do gamedevu’’ zapraszamy osobiście do Krakowskiego Parku Technologicznego ul. Podole 60 w Krakowie. Specjaliści opowiedzą uczestnikom, jak postawić pierwsze kroki w branży. Ponadto studenci będą mieli okazję do poddania swojego CV profesjonalnej ocenie, a także przedyskutowania swoich ścieżek kariery w trakcie bezpośrednich konsultacji prowadzonych przez specjalistów działów HR.

 

Digital Dragons Academy składa się z zaplanowanych na cały rok akademicki 12 bloków tematycznych, dzięki którym można poznać pełny proces tworzenia gier - od designu i produkcji aż po marketing i PR.  Udział w zajęciach jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Formularz rejestracyjny na pierwsze zajęcia znajduje się pod adresem: https://bit.ly/Jak-przejsc-do-gamedevu

Pełny program dostępny jest na naszej stronie https://academy.digitaldragons.pl/

 

Podobne oferty

„Młodzież i Europa: Zacznijmy od kultury!“
Warsztaty do wystaw w Gdańskiej Galerii Miejskiej.