Praca

Konstruktor mebli, Kreślarz, Rysownik, rysunki AutoCAD 2D

Pracodawca

Gregor Grzegorz Antoniewicz

Termin rozpoczęcia

od zaraz

Czas trwania

nieokreślony

Wymiar czasu

pełen etat

Miejsce

83-332 Borowo (ok. Żukowa/Kartuz)

Wynagrodzenie

ok. 3000 zł netto

Załącznik #1 (.jpg)

Nawiążemy stałą STACJONARNĄ współpracę z kreślarzem ze znajomością programu AutoCad.

Zadania:

 sporządzanie rysunków lub fragmentów dokumentacji projektowej mebli i zabudów meblowych w oprogramowaniu AutoCAD,

 aktualizacja rysunków,

 wykonywanie niezbędnych obliczeń oraz opisów,

 przygotowywanie wydruków oraz plików projektowych. Wymagania:  dobra znajomość programu AutoCAD,

 obsługa komputera, w tym środowiska Office,

 doświadczenie w rysowaniu/projektowaniu mebli i/lub zabudów meblowych,

 chęć do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:

 umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,

 niezbędne narzędzia do pracy,

 możliwość elastycznej formy zatrudnienia. Praca od zaraz.

Miejsce pracy: Borowo koło Kartuz. Zainteresowane osoby proszone są o telefon pod numer 669-77-77-66 Michał Antoniewicz.

Zgodnie z art. 13 RODO, informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Gregor Grzegorz Antoniewicz z siedzibą przy ul. Ukośnej 1 w Borowie (83-332). Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na wolne stanowisko. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji. Masz prawo do żądania: dostępu do swoich danych osobowych, kopii przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji lub profilowania. Niepodanie danych uniemożliwi Ci udział w procesie rekrutacyjnym.